Sídlo společnosti, jak je získat?

Tak jak je to s vámi. Máte již připravené sídlo společnosti s ručením omezeným, kterou hodláte co nejdříve zakládat? Že ne? No tak to ale máte dost velký problém! Ptáte se proč? Podle zákona o DPH číslo 235/2004 sbírky, §4. odstavce 1. písmene I. nemůže být zapsána do rejstříků společnost s ručením omezeným, která dostatečně nedoloží své sídlo, ať už ve vlastním objektu, či v objektu, ke kterém má nějaký smluvní vztah a jehož majitel souhlasí s umístěním sídla vaší společnosti v jeho objektu.

Sídlo?

To znamená, že pro zaregistrování své nové společnosti s ručením omezeným, musíte doložit souhlas majitele budovy s umístěním sídla této vaší budoucí společnosti. A tento souhlas, mnohdy není jednoduché získat. Majitel objektu může jen jednoduše obstruovat vaše snahy o založení společnosti, nebo má vážné obavy z možných problémů v budoucnosti. Když se nad tím vším zamyslíte, z pohledu událostí poslední doby, asi se mu přestanete divit.

Jak se tedy k sídlu společnosti dostat?

Není to až tak moc složité, jako by se na první pohled mohlo zdát. Jen to chce chvíli pozorně sledovat nabídky různých společností, týkající se servisu podnikatelům.

Na internetu naleznete hodně nabídek

Brzy narazíte na termín „Virtuální sídlo“. Toto je ta pravá příležitost pro vás. Například na adrese sídlo firmy https://www.companiesandoffices.cz/sidlo-spolecnosti/ naleznete velice výhodnou nabídku. Společnost Companies and Offices a.s. totiž nabízí umístění sídla vaší společnosti s ručením omezeným na adresách svých objektů v Praze a Brně. Tato nabídka je velice výhodná. Vždyť cena přepočtena na jeden měsíc pronájmu, je na úrovni láhve levnější skotské. Zároveň vám nevznikají žádné závazky. Jen pozitiva ve formě připojených služeb. Jde především o notifikaci přijaté pošty a je jedno jestli jde o obyčejná psaní, doporučené zásilky či balíky.

Zároveň, pakliže byste měli někdy potřebu si s někým promluvit diskrétně, je možné si zdarma zapůjčit kancelář. No není to lákavá nabídka?