Vestavěné skříně jsou skvělým řešením.

Ceny bytů se nám zvyšují závratnou rychlostí a dostat se k vlastnímu bydlení je čím dál tím nemožnější. Obzvlášť to platí o městech, kde by se dalo sehnat i zaměstnání, nebo relativně pohodlně dojíždět za zaměstnáním do většího města. Pokud už dva roky marně vyhlížíte nějaký vhodný byt, takový, aby vás hypotéka na něj úplně nezruinovala, a doufáte, že ceny snad už konečně začnou klesat, tak kdo ví, jestli se vůbec dočkáte. Tento zběsilý růst neočekávali ani odborníci ze světa realit. Před dvěma lety se vám byt za 3 miliony zdál moc drahý, dnes je obdobný nabízený o milion dražší a přesto ho už má někdo rezervovaný. Možná pro vás bude lepší na nic nečekat a byt prostě koupit. Když nezlevňují nemovitosti, musíte holt slevit vy ze svých nároků. Poradíme vám pár důležitých kroků jak na to.

skříň

Výběr lokality, ve které chcete byt koupit. Musí to být zrovna tahle čtvrť? Nejsou byty dál od centra třeba trochu levnější na nějakém okrajovém sídlišti? Nebo byste mohli objevit levnější byt někde v přilehlé obci, což by už znamenalo dojíždět do práce, děti do škol, k lékaři. Tak vesnici škrtáme, tam byste nešli. Dobrá, budete tedy hledat byty i v levnějších lokalitách vašeho města.

Bod dvě. Potřebujete nutně v domě výtah? Pokud ne, máte zdravé nohy a nebojíte se schodů, věřte, že takové byty ve čtvrtém patře, nebo podkroví domu bez výtahu mohou být levnější, tak ze svého vyhledávacího filtru vyškrtněte výtah.

skříň

A co dál? Balkon. Chcete balkon, ale přiznejte se, na co vlastně? Prádlo tam nevěšíte a ty tři krabice s nějakým harampádím si klidně strčíte do sklepa. Tak škrtáme balkon.

A nyní přijde rada poslední, zato ale rada nad zlato. Slevte ze svého požadavku na rozlohu bytu a klidně se hlaste i na prohlídky bytů s rozlohou znatelně menší. Byt bude jistě levnější, ale musíte při prohlídce věnovat pozornost dispozici pokojů i kuchyně. Nikde nesmí být hluchá místa, která nám prostor uberou a budou nevyužitelná. Pokud narazíme na takový byt, máme vyhráno. Stačí totiž maximálně vytěžit jeho plochu vestavěnými skříněmi https://www.sten-skrine.cz/, které si necháme udělat přesně na míru. Poskytnou nám nezbytné úložní místo a přesto byt zůstane dostatečně prostorný.