Čekáte už několik měsíců na schválení půjčky nebo hypotéky?

Občas by se dalo říct, že to bankám strašně dlouho trvá! Je to kolikrát až hrůza, když potřebujete s něčím začít a oni ještě nemají všechno potřebné vyřízené. Snaží se to sice každým dnem zlepšovat, ale často to tak nevypadá, takže to zlepšují snad jenom každým druhým rokem, kdy se to o něco málo posune kupředu.
V tomto ohledu jsou nebankovní společnosti mnohem rychlejší. Zřejmě nikdy banky nebudou mít tak rychlé vyřizovací schopnosti, to si ani neumíme představit.
Co právě my umíme, je například poskytnutí peněz za 24 hodin! Zdá se vám to nemožné? Realita se však stává skutečností!
Snadno dostupné a ještě jednodušeji vyřízené! To jsou naše produkty, kterých se týkají i financí: https://www.hypotekybezregistru.cz/.

Snažte se odlehčit svým výdajům

Zajisté máte možnosti, jak ulehčit své peněžence. Některé finanční produkty a dokonce i hypotéky se snaží, aby se vám přizpůsobili. Od toho jsou jiné (jsou to ty americké) a poskytují je ostatní finanční společnosti. Bank se to vůbec netýká. Proto zde máte možnost mít jisté speciální upravené náležitosti, které jsou opravdu výjimečné, a nikde jinde se s nimi nesetkáte. Tak například:
rychlé vyřízení – jak jsme již zmínili peníze do 24 hodin.
žádné poplatky předem – ani žádné pozdější. Nebudeme po vás chtít, abyste cokoliv vyřizovali na vlastní náklady.
bez dokazování příjmů – nemusí se nikdo zavazovat, kolik máte peněz, nebo zaměstnavatel potvrzovat vaši výplatu. To zde neexistuje!
žádné registry – nenahlížíme do registrů, a i kdybyste měli nějaký drobný záznam, tak to vůbec nevadí! U nás je místo pro každého, dokonce i pokud máte exekuci, tak se na nás můžete obrátit.

Stačí pouze zastavit vaši nemovitost, my vám vyplatíme peníze a ty potom splácíte jako běžnou hypotéku. Formou měsíčních splátek například i třicet let. Nízký úrok jako v bance je samozřejmostí. Mějte úsměv na tváři. — Jistě se vše podaří!