Relaxace a uvolnění ve wellness


Valí se na vás všechny možné i nemožné povinnosti – práce, rodina, děti, domácí práce, že kolikrát ani nevíte, co dřív? Pak je právě teď ten nejvyšší čas zvolnit a dopřát si pořádnou dávku odpočinku a relaxace. Ruku na srdce – nezasloužili byste si právě teď nějakou tu vzpruhu pro vaše tělo v podobě masáží, sauny a dalších relaxačních procedur?masáž
Nechte se hýčkat ve wellness hotelu v Mikulově, který je tím pravým řešením nejen pro vaše bolavé tělo, ale také na únavu, stres a další neduhy, které by se mohly dříve nebo později neblaze podepsat na vašem psychickém i fyzickém zdraví.
Toto ubytování v oblasti Moravy vám umožní si odpočinout a zrelaxovat vaše tělo i mysl, zapomenout alespoň na okamžik na všechny starosti a povinnosti. Přijeďte za pořádným odpočinkem se vším všudy a poznejte také krásy města Mikulova a jeho okolí.
Široká nabídka poskytovaných služeb ve spa a wellness
Hotel Galant nabízí spoustu nejrůznějších služeb pro své hosty. Zaujmout by vás mohli třeba vířivky a bazén s krásným výhledem do okolí, ve kterých můžete ulevit svému unavenému a bolavému tělu.sauna Dále můžete využít třeba možnost privátních zážitkových koupelích a užít si tak romantiku, příjemný klid spojený se soukromím a také relaxaci společně s vaším partnerem v hydromasážní vaně třeba při svitu svíček. Milovníci tepla zase ocení saunový svět, kde můžete vyzkoušet hned několik druhů saun – suchou saunu, infrasaunu nebo parní saunu. Ženy zase ocení nejrůznější zkrášlující procedury, jako například peeling, vyhlazení pleti, nebo nejrůznější speciální pleťové masky. Nechybí samozřejmě ani široký výběr masáží pro muže a ženy.
Pokud plánujete vyrazit do wellness hotelu Galant v Mikulově, určitě budete s vaším výběrem spokojeni. Pro každého se tu zkrátka najde něco k odpočinku, relaxaci a regeneraci organismu.