Profese a zábava

Kouzelník není jenom profese, ale jedná se v mém případě o celoživotní dílo. Je velké štěstí, že se právě této profesi mohu věnovat naplno a oddat se jí celým tělem i duší. Jedině tak mohu být dobrý a ten pravý kouzelník pro vás, vaše děti, zkrátka a dobře všechny nejenom dospělé, ale i pro ty nejmenší. Magie se nedá popsat jedním slovem, tu musíte cítit, a jakmile se tak stane, poznáte, že jste se náhle ocitli v jiném světě. Ve světě, kde se děje něco nadpřirozeného a mocného. Nejenom děti rády věří na pohádky.
světlo před mužem
· Náplň práce není jenom o samotném vytváření nových praktik a čerpání zkušeností, ale je to také hodně o lidech. Bez lidí by nevznikaly různé možnosti. Nevznikala by zábava a nebylo by publikum a proto je zapotřebí mít samozřejmě zkušenosti k pobavení diváků, zaujmout, vytvořit tu správnou atmosféru, vykouzlit něco pěkného, zejména úsměv na tváři, překvapit publikum a zejména umět pobavit.
· Osoba, která má v rukou tu moc něco změnit a překvapit, by se tomu měla věnovat každý den a já to samozřejmě dělám a to na sto procent.
balíček karet

Na žádné akci nesmí chybět

Vystoupení plné magie je úžasným zážitkem pro každého z nás. Skvěle se hodí nejenom na oslavy kulatých narozenin, ale také na svatby, kulturní události, městské dny, dětské a sportovní dny, zahradní slavnosti, firemní večírky, plesy a mnohé další akce, ale nesmíme zapomínat ani na děti, proto jsou pro mě prvořadé také dětské oslavy narozenin, kde mohu pobavit a rozradostnit pár těch nejmenších. Zaměřuji se na tvoření zvířátek z balónků pro děti, ale také moderování kulturních událostí. Ani prestižní a společenská akce pro mě není žádný problém, díky 17 letům plných zkušeností jsem již mnohokrát měl možnost načerpat cennou praxi.
Magie je symbolika něčeho výjimečného. Když se to podaří, pak může mile překvapit a vykouzlit spoustu radosti a úsměvů na tvářích. Zúčastnění se dobře pobaví a vy budete mít o zábavu postaráno. Nejenom v případě dětského hravého odpoledne, ale také například v případě kulturních akcí.