Připravte se, hubne se!


Čekají nás Vánoce a s tím je spojeno mnoho povinností. Doma se začíná uklízet, aby přišel Ježíšek a přinesl dárečky. Hospodyňky mají mnoho práce s úklidem, ale mohou do něj zapojit i své partnery a pokud mají, tak i děti. Je potřeba, aby se do domácích prací zapojovala celá rodina a nenechávala péči o čistotu domácnosti pouze na manželce/mamince.lékařské pilulky.jpg
Dále se provádí velké nákupy v obchodních řetězcích, a to hlavně mouka, cukr, máslo a různé druhy koření. Hodně využívaným kořením je skořice, která se dá použít i na zdobení Vánočný výzdoby. Například na jehličí adventního věnce. Plusem je, že navíc krásně voní.
Nyní k tomu, na co se těší hlavně děti. Tím jsou dárky. Na dárky se těší hlavně děti, protože dostanou nové hračky a také možná i nějakou moderní techniku, která je dneska hrozně IN. Také se těší na cukroví, které pečou maminky a babičky a nesmí o Vánoce chybět.
Pokud se však obáváte toho, že právě přes Vánoce hodně přiberete kvůli cukroví, tak už se nemusíte obávat a můžete si v klidu vychutnávat sladkosti a veškeré pohoštění, které Vánoce nabízí.fit tělo.jpg
A proč? Protože pro Vás máme Slimex na hubnutí Rychlé hubnutí. Tyto tobolky umožňují zhubnout rychle a efektivně. Potlačují chuť k jídlu spalují uložený tuk, a ještě provádí mnoho dalších funkcí ve Vašem těle. Díky tomu, že snižuje chuť k jídlu, tak poté méně jíme. Abychom zhubli, tak se potřebujeme dostat do kalorického deficitu. Tím je myšleno to, že méně kalorií přijímáme a více vydáváme. Takže je potřeba pokud člověk jí normálně se více hýbat. K tomu, abychom si vše správně spočítali můžeme využívat kalorické tabulky. Do těch si můžeme zapisovat přijatou potravu a také pohyb, který provádíme. I domácí úklid se zde dá zapsat. Díky této aplikaci pak máme všechno na jednom místě a v přehledné tabulce vidíme kolik jsme vydali a kolik přijali. Nebojte se tedy vyzkoušet Slimex a zároveň aplikaci, kterou jsme doporučovali.