Podnikání ve slevových portálech

Slevové portály nabízejí možnost ušetření na různých produktech, zájezdech, výletech, zážitkových akcích a mnohém dalším. Zákazník tedy ušetří svoje finance, ale vy jako podnikatelé z toho musíte něco mít také.
slevy výprodej.png 
Je dobré vyzkoušet tuto možnost?
Určitě je to dobrý podnikatelský záměr. Proč? Protože lidé neustále hledají slevy a chtějí ušetřit. Můžete se specializovat buď na nějakou část (například na potraviny, cestování) nebo na celou škálu služeb a výrobků. Co určitě potřebujete, je kvalitní webová stránka, kde budete zákazníkům tyto slevy nabízet. Takovou internetovou stránku si rozhodně nechejte zpracovat profesionální firmou, s kterou si projdete svoji představu. Taková firma se vám bude starat i o chod stránek.
slevy a tašky.png
Pamatujte na to, že se budete potřebovat domluvit a nasmlouvat si partnery a firmy, jejichž služby budete moci nabízet za lepší ceny. Musíte počítat také s tím, že budete takovým firmám odvádět nějaká procenta, aby se jim to vůbec vyplatilo. V tomto případě je velice složité, hlavně pokud začínáte vůbec nějaké firmy sehnat. Nejlepší je, pokud můžete od někoho získat nějaká doporučení. Je to mnohem jednodušší. Další věc je nastavit možnost placení přes internetové stránky a tedy kartou, případně na běžný účet. V tomto případě si rozhodně zřiďte nový účet, ideálně podnikatelský a nenechávejte si platby posílat na váš soukromý účet. Musíte si ujasnit, jak velké slevy budete chtít a moci poskytovat. Jde o to, aby se nestalo, že budete muset slevy dotovat z vlastních peněz. Pak se můžete velice rychle dostat do nepříjemné situace a přestanete vydělávat. Je potřeba si vše dopředu rozmyslet.
 znak procenta.png
Co se týká financování, tak zde si můžete zvolit podnikatelskou půjčku. Tyto půjčky již nabízí většina bankovních institucí a seženete je i u nebankovních institucí. Osobně doporučuji vždy bankovní instituce. Je dobré se také obrátit na finančního poradce. Často vám totiž může pomoci vyjednat mnohem lepší podmínky, než byste dostali sami. Navíc vám může pomoci s naplánováním potřebných financí. Každé podnikání něco stojí. Je to čas, peníze a nervy (těch si užijete opravdu hodně). Pokud vytrváte, tak se může dostavit odměna ve formě zisku a spokojených zákazníků, kteří budou vaše služby doporučovat dále. Znáte to, doporučení od někoho blízkého je často to nejlepší. Věřte si a nebojte se podnikat.