Vyberte si ty správné plavky!

Samozřejmě, když jsme v plavkách, nejsme příliš oblečené, prakticky celé tělo vystavujeme na odiv světu. Proto se asi nedá očekávat, že si vybereme plavky, které nás budou zeštíhlovat. Prostě tělo máme, jaké máme a je třeba se s tím v první řadě smířit, sžít a vlastního těla si vážit. Myslete vždycky na to, že máme jen jedno a nic nás nemůže tak nějak rozhodit.
Pokud však opravdu dobře plavky vybereme, můžeme skutečně opticky některé partie vylepšit či zvýraznit.
žena ve člunu
•        Ukažte krásu svých ňader
I když je to až úsměvné, to, jak vypadají naše prsa v plavkách je poměrně důležité v celkovém vzhledu. Pokud máte malá a pevná prsa, můžete si v klidu dovolit bikiny, tedy trojúhelníčkový střih se zavazováním za krkem. Aktuálním trendem jsou volánky na poprsí, které sice opticky dojem zvětší, ale podle mínění veřejnosti nejsou prakticky vůbec sexy.
Pokud máte problém s povadlostí, ale zároveň vaše hruď nemá příliš velký objem, můžete si jednoduše dovolit pevné push-up košíčky, které vám zajistí požadovaný objem a sexy výstřih.  Není vhodné proto vybírat sportovní plavky bez vycpávek či vršky bez ramínek, protože vám hrudník ještě více splácnou. A to jistě nechcete!
Pokud jste majitelkou větší velikosti a prsa máte pevná, můžete si vzít prakticky jakýkoliv vršek, jen dbejte na to, abyste nepůsobila příliš lacině. Dbejte na adekvátní výstřih a adekvátní velikost.
fotografka v plavkách
Horší situaci máte, jestliže máte poprsí velké, ale již není tak pevné. Volte podprsenky s kosticí, která bude krásně držet a padne vám. Zvolte raději silná pevná ramínka, proti zavazování za krk, ať vás plavky nakonec neřežou a netlačí.
Sečteno a podtrženo, pokud jste přesvědčena o tom, že váš hrudník by měl přivolat pozornost, zatímco zadeček se vám zase tolik nelíbí, je třeba zvolit správnou plavkovou podprsenku. Nebojte se na toto místo strhnout pozornost vyzývavým výstřihem, výraznou barvou či vzorem, zajímavým zdobením či střihem. Tím odpoutáte pozornost od zadečku či bříška snadno a bez námahy.