Pánská kosmetika je vhodný dárek

Pokud máte přítele, bratra, tatínka, dědečka, strýčka, kamaráda nebo kolegu nebo prostě jakéhokoli „chlapa“, kterému potřebujete narychlo pořídit dárek, často vedete dilema, co vlastně pořídit. Nejvděčnějším dárkem pro muže je obvykle láhev kvalitního alkoholu, ale pokud někoho pravidelně obdarováváte na střídačku Whiskey nebo Metaxou, zdá se, že ho chcete podporovat v alkoholismu. Tak to také může vnímat drahá polovička obdarovaného. Co jiného? Nějaký vtipný dárek?
lahvičky s bylinkami
Jenomže mnozí muži už by si mohli otevřít bazar s různými rádoby vtipnými hrníčky a pivními láhvemi s nápisy „Pivo dělá hezká těla“ a podobně. Určitě není na škodu vsadit na klasiku a tou je mužská kosmetika. Tímto dárkem opravdu nemůžete nic pokazit. A pokud se snad přece jen netrefíte, v nejhorším případě může dotyčný dárek darovat někomu jinému, i když pokud si dáte s volbou záležet, k ničemu takovému pravděpodobně nedojte.


Dříve muži používali výhradně jen vodu po holení. Nějakým zvláštním hnutím mysli měli muži za to, že přirozená mužnost je pro ženy sexy. Rozuměj, když muž smrdí a je neupravený. Zanedbanost byli ochotni vydávat za nedbalou eleganci. To naštěstí patří k minulosti. Dnešní muži jsou jiní a na kvalitní kosmetiku si naštěstí dost potrpí. Běžně používají parfémy a nevyhýbají se ani kvalitním krémům na pleť, čistícím gelům. Často jsou velmi nároční ve výběru značek a někteří dokonce předčí i své partnerky. Pokud tedy chcete muže obdarovat balíčkem, asi bude lepší, když si necháte poradit od odborníka, nebo vezmete sebou také nějakou druhou osobu, která výběr obohatí svým názorem.
držák na vaně


Vůbec se nemusíte bát pořídit třeba pánský pleťový krém nebo čistící tonikum, rovněž speciální šampony, kondicionéry, séra na vlasy výhradně pro muže, dnes už představují standard. Je žádoucí, aby muž vypadal svěží a upravený a je úplně jedno, zda se jedná o top manažera nebo třeba zedníka či truhláře.