Půjčovna je bez starostí

Půjčovna. Co se vám vybaví jako první při slově půjčovna? Nám starším asi půjčovna videokazet, což mě řadí mezi dinosaury, protože dnešní mládež už vůbec netuší, o čem je řeč. Možná knihovnu jako půjčovnu by mohli znát.

Půjčovna sportovního vybavení, jako třeba lyží, hůlek a bot pro lyžařský výcvik, pokud jste lyžař začátečník.

Půjčovny nejrůznějšího nářadí, když si chcete vyzkoušet jaký jste domácí kutil a jak by vám to šlo s pilou, wapkou nebo míchačkou.

dodávka

A co půjčovna aut? Jezdíte raději přes celou republiku vlakem a pak si půjčíte na dojezd na místo schůzky auto z půjčovny? Dnes ve světě běžná věc pro přepravu přímo z letiště a pak po celou dobu pobytu. A nejeden si to vyzkouší i jako způsob dovolené. Jen takhle projedete nejrychleji celou neznámou zemi a poznáte nejvíc krásných míst.

A půjčovna větších aut? Co třeba půjčovna dodávek Praha 5? Potřebujete občas převést něco většího ať už v rámci republiky nebo do zahraničí a když jste si spočítali investice do auta, dálniční známky, pojištění a údržby, tak jste začali přemýšlet, jak to převést vlakem? Nezoufejte, půjčit si můžete i dodávku.

dodávka

Půjčovna aut, včetně dodávek, to je jistota, že auto, které si půjčíte, bude přistavené na místě určení, bude ve výborném technickém stavu, bude mít zaplacené povinné i havarijní pojištění a bude mít zaplacenou dálniční známku. Vy jen sednete do auta, nastartujete a frčíte, kam potřebujete. Dokonce máte-li strach řídit větší než osobní auta, můžete dostat dodávku i s řidičem. A řekněte, kdo by nechtěl mít alespoň jednou svého osobního řidiče.

Půjčit si auto, to je jistota, že se někdo jiný postará o všechny náležitosti a vy si v pohodlí sednete za volant, nastartujete a převezete vše, co potřebujete, kam potřebujete. Žádná starost o technické kontroly auta, ale ani knihu jízd nemusíte vypisovat.