Přepravky, které vydrží!

Zrovna jsme se dostali do období sklizně, kdy na zahradách i v sadech dozrávají jablka, hrušky, ořechy a mnoho dalších plodin, které je třeba nejen sklidit, ale také uskladnit nebo přepravit k dalšímu použití. Sklizeň je náročná na vlastní zahradě, pak i v sadech, ovšem bez potřebného příslušenství a pomůcek by se vše dělalo jen velmi těžko. Ať už potřebujete bedny na ovoce pro své vlastní použití na doma, nebo pro své podnikání, máme vám rozhodně co nabídnout. Určitě budete překvapeni z inovativních řešení, protože i přepravky mohou být moderní a nápadité.

přepravky na ovoce

Zvlášť při podnikání je třeba dodržovat mnoho zásad, ovoce musí být hezké, nepotlučené a musí splňovat přísné standardy. Hygiena je přísná, a to i při samotném převozu, takže se nesmí porušit žádné směrnice, protože pak hrozí poměrně vysoké pokuty. Pokud si vyberete naše bedýnky, určitě nebudete litovat, protože jsme se při jejich konstrukci zaměřili na praktické body – především na to, aby se daly opakovaně využít, dobře se nosily, skladovaly a měly dostatečný objem i nosnost. Samozřejmě jsou na výběr různé rozměry a typy, protože každý typ ovoce či zeleniny může vyžadovat jiné podmínky.

Vyrábíme nejen velkoobjemové přepravky, ale také ty malé a střední. Jsou z materiálu, se kterým mohou bez problému přijít do styku potraviny, což je samozřejmě zásadní. Dokonce u nás najdete i speciální boxy, ve kterých lze přepravovat tekuté produkty, což se může mnohdy hodit.

vhodné na sklizeň

V nabídce jsou ovšem i klasické plastové přepravky, které zná každý ať už ze supermarketu nebo nějakého trhu. Jsou také stohovatelné, dobře se přenáší a jsou nabízeny opět hned v několika rozměrech, abyste si vybrali to nejlepší pro svůj účel. Kdybyste potřebovali poradit, určitě se na nás neváhejte obrátit, záleží nám na vaší spokojenosti a budeme vám k dispozici při výběru kteréhokoliv z našich produktů.