Praktické, snadné a moderní

Rozkládací pohovky mají mnoho výhod. Jsou malé a skladné, nezaberou zbytečně moc místa, zároveň vypadají moderně a mají elegantní design. Můžete je během krátké chvíle rozložit a vytvořit náhradní lůžko na spaní pro přátele nebo známé, kteří u vás zůstanou přes noc. Skvěle se také hodí pro každodenní spaní, například do studentských pokojů na koleje, nebo do garsonek či malých bytů, kde potřebujeme šetřit místem. Pohovky navíc nejsou nijak obrovské, takže se vlezou do menších prostor, ale vytvoří moderní a útulné prostředí i v klasických obývacích pokojích.
muž s kočkou na gauči.jpg

Příjemné a pohodlné každodenní spaní

Potřebujete šetřit místem, protože bydlíte jenom v malé garsonce? Či potřebujete synovi či dceři vybavit studentský pokoj nebo pokoj na koleji? V tom případě můžete využít právě rozkládací pohovku. Ta je vhodná pro každodenní spaní. Je tvarově a moderně uzpůsobená, aby nejenom vzhledově hezky vypadala, ale také aby se na ní kvalitně spalo. Nerušený spánek, sladké ranní vstávání, po kterém vás nebudou bolet záda, to všechno rozkládací pohovky nabízí a mohou zaručit. Jsou přizpůsobené každodennímu spaní, a proto je můžete klidně využívat i místo postele. Hodí se do menších bytů, ale můžete s nimi vybavit i jakýkoliv jiný klasický obývací pokoj. Ušetříte místo a využijete všechny kladné vlastnosti. Tímto způsobem budete mít luxusní sedačku, kterou snadno rozložíte a získáte prostor pro spaní. Rozložení je snadné a velice jednoduché, takže se nemusíte obávat, že byste se sedačkou půl hodiny lomcovali. To už je dávno minulostí. Stačí pár tahy snadno a lehce rozložit a následně zase opětovně snadno složit.
víno na stolku.jpg
Ø Pohovky jsou malé a skladné a navíc velice variabilní. Můžete si vybírat z široké nabídky různých vzorů a druhů. Nabízí se různé materiály a styly. Vyberte si levnou a skvělou pohovku, která dotvoří váš domov k vašemu obrazu.