Pohodlí pro každou ženu

Návštěva drogérie každý měsíc pro nás ženy kolikrát znamená, že opět zase utratíme spousty peněz. Jak za hygienické potřeby, tak i ta obyčejnou drogérii jako jsou různé saponáty, prací prostředky, a tak různě. Nejčastěji ale drogérii navštěvujeme kvůli hygienickým potřebám jako jsou vložky, tampóny a další potřebné věci. No, když si to tak spočítáte, víte kolik utratíte za tyhle potřebné věci? Docela dost že ano. A navíc ta jejich neuvěřitelná cena. Dále kromě ceny, bychom se měli zaměřit i na odpad, který použitím tampónů a vložek vzniká. To máte stejné jako u malých miminek a dětí, když mají ještě plenu. Je až neuvěřitelné, kolik odpadu se pro naši planetu vytvoří. A tomuhle jde předejít a naši zemi můžeme taky trochu ulehčit. Ano jeden člověk nic nezmění, ale tím že už o tom začnete přemýšlet a pak činit, tak k tomu můžete vést i své děti a oni zase ty svoje.

kalhotky

Vše se dostane do podvědomí člověka a pak to tu můžeme mít hned zase krásnější. U malých dětí místo jednorázových plenek, můžeme klidně používat třeba látkové. Ono už se to dneska jakože cenově asi nevyplatím tím, jak rostou ceny energii a voda taky není nějak obzvláště levná. Ale jde tady o to, aby se minimalizoval odpad na zemi. A kdo ví, třeba zrovna vaše miminko třeba jednorázové plenky nesnese a jeho pokožka na zadečku bude stále jako ohni. Stejně jako u nás. A tak díky látkovým plenám jsme měli pokoj. Velký odpad taky vniká tampóny a vložkami. Ale jasné, přeci tohle nemůžeme vypustit a každé ženě sedne něco jiného.

kalhotky

Zkoušeli jste se dívat i po jiné alternativě, než jsou tady tyhle dvě? V dnešní době máte opravdu spoustu pomůcek, které vám můžou při vaší menstruaci zpříjemnit život. Třeba takový kalíšek. Já s ním teda osobní zkušenost nemám, ale co jsem tak slyšela, ženy si ho chválí. Nebo teď se objevila na trhu nějaká novinka a to houbička. Z ní to neuvěřitelně, ale je tomu tak. Já se tedy spíše přikláním k menstruačním kalhotkám, které jsou pro mě opravdu pohodlné, a ještě se mi ani jednou nestala nějaká nehoda. Používám je i na spaní. Myslíte si, že menstruační kalhotky jsou finančně nákladné? Ani omylem. Menstruační kalhotky cena Myfemini si myslím že je více přijatelnější, než jednorázové tampóny a vložky. Takže investice do kalhotek se vyplatí, a hlavně je budete mít vždycky po ruce.