Touhou vzrušení je ta pravá erekce


Milujete také tu noční slast? Kdo by ji nemiloval, protože je taková slast, je opravdu něco nádherného a nepopsatelného. Určitě to znáte, když prostě přijdete domů z práce a jste prostě takový víc utahaný, ale víte, že vás doma prostě čeká manželka nebo manžel a prostě se těšíte na to, jakmile si prostě lehnete do té postele a konečně si trošku odpočinete. Protože postel je od toho, abychom si odpočinuli, ale samozřejmě není to vyloženě pravda, protože postel je i na to, abychom se odreagovali trošku jinou metodou. Určitě víte, jakou metodu myslím, protože ta metoda je víc taková vzrušivá. A to, že opravdu s manželkou a s manželem si prostě budete trošku dovádět. No, řekněte, nezní to nádherně?

Žena a muž

Takové dovádění je opravdu tím nejlepším, protože se nejenom odreagujete, ale změníte svoje myšlenky a úplně se zbavíte stresu, protože celý den jste měli v práci stres, ale nakonec v posteli se vám ten stres hodně zmírní. Určitě si myslím, že každý chce v noci nějaké hrátky a má nějaké choutky. Nejkrásnější jsou ty dotykové a takové ty slastné doteky, které prostě člověk potřebuje. Hlavně v té posteli takové doteky něžné, které jsou příjemné, romantické, vyvolávají také erekci, protože erekce je velice vzrušivý pocit a ten je vyvolání samozřejmě i doteky.

Žena a muž

Takže opravdu, pokud jste vzrušení a nadržení z druhého protějšku, tak to je opravdu to nejlepší a nejkrásnější, co můžete prožít, protože vám ta erekce půjde úplně sama. Samozřejmě, hlavně musíte na všechno zapomenout, přestat se stresovat a opravdu se věnovat tomu druhému protějšku. Protože když se nebudete tomu druhému protějšku věnovat a budete třeba hlavou v práci, tak je to takové nepříjemné, protože pak nemusí ani k té erekci dojít. Proto je prostě potřeba se zaměřit chvíli na to, co opravdu děláte, co prožíváte, a uvidíte, že se vám to bude mnohem víc líbit a mnohem víc se vám bude dařit. Budete víc spokojenější a mnohem víc si to v posteli užijete, než kdybyste v té opravdu přemýšleli nad nějakou prací a byli jste hlavou někde jinde.